ورزشی

اعتراض پرسپولیس نتیجه نداد | کارت زرد کنعانی تنها در این صورت بخشیده می‌شد !

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در بازی روز جمعه تیمش مقابل فولاد خوزستان از داور کارت زرد گرفت و با

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 5903
یکشنبه 20 اسفند 1402 - 16:14

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در بازی روز جمعه تیمش مقابل فولاد خوزستان از داور کارت زرد گرفت و با توجه به اینکه چهارمین کارت زرد خود در این فصل را دریافت کرد، حضور در دربی پایتخت را از دست داد. محرومیت کنعانی‌زادگان با اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها همراه شد و این باشگاه با ارسال نامه‌ای خواستار بخشش کارت زرد این مدافع شده تا او بتواند در دربی به میدان برود. باشگاه پرسپولیس در نامه خود مدعی شده کارشناسان داوری تصمیم داور این مسابقه برای دادن اخطار به کنعانی‌زادگان را رد کرده‌اند و به همین دلیل کارت زرد چهارم او در این فصل باید پاک شود.

رسول باختر، کارشناس حقوق ورزشی در خصوص درخواست باشگاه پرسپولیس و قوانین مربوط به پاک شدن کارت‌های زرد گفت: «در مقررات آمده که تنها اگر کارتی داده شود که به بازیکن اشتباهی داده شود امکان پاک شدن وجود دارد. یعنی اگر بازیکن شماره ۵ خطا کند و به بازیکن شماره ۴ کارت داده شود و در هویت بازیکن اشتباهی رخ دهد، امکان پاک شدن اخطار وجود دارد. در اکثر موارد هم اعتراضات مورد پذیرش قرار نگرفته است.»

با این اوصاف محمدحسین کنعانی‌زادگان شانسی برای حضور در دربی پایتخت ندارد و پرسپولیس نمی‌تواند در بازی مقابل استقلال از او استفاده کند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *