حوادث, گوناگون

قطع شدن انگشتان پاکبان ۲۸ ساله بر اثر انفجار نارنجک جا مانده از چهارشنبه‌سوری

ابوالفضل ماهرخ از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در تهران خبر داد و

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 7175
جمعه 25 اسفند 1402 - 14:49

ابوالفضل ماهرخ از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در تهران خبر داد و افزود: ساعت ۶:۳۸ صبح امروز یکی از شهروندان سراسیمه با مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران تماس گرفته و اعلام کرد که پس از شنیدن صدای انفجار شدید در خیابان به بیرون از خانه رفته و مشاهده کرده که یک پاکبان با خونریزی شدید در ناحیه دست بر روی زمین افتاده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران افزود: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع خیابان اجاره‌دار، ۱۰ متری ارامنه اعزام شد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در این حادثه متأسفانه نارنجک دستی در دستان یک پاکبان منفجر شده و سبب قطع سه انگشت دست راست این فرد شده است، که بلافاصله اقدامات اولیه برای جلوگیری از خونریزی این پاکبان انجام و این فرد که ۲۸ سال سن داشت برای پیوند سه انگشت قطع شده به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران اضافه کرد: این پاکبان درحال جارو زدن و نظافت کوچه بوده است، در حین نظافت با چند کیسه زباله مواجه شده و مطابق معمول کیسه‌ها را برای انداختن به سطل زباله جمع آوری کرده است. اما داخل این کیسه‌ها چند نارنجک دستی باقی مانده از چهارشنبه‌سوری قرار داشت و متأسفانه در حین انتقال این نارنجک‌ها عمل کرده و در دستان وی منفجر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *