همه اخبار

ویدیو | لوکس ترین خودرو تویوتا با ابهت در خیابان ها ویراژ می دهد

تویوتا با ساخت سنچوری توانست به رقیب جدید برای ماشین‌های لوکس و پرابهت رولزرویس تبدیل شود. تویوتا سنچوری ۲۰۲۵ با ظاهری جدی، خشن و در عین حال لوکس و باکلاس جدیدترین دستاورد این کمپانی ژاپنی است که توانسته علاقه مندان را عاشق خود کند.

آخرین جزییات دریافت وام یک میلیارد تومانی فوری

بانک پاسارگاد به مشتریان خود که سپرده بلندمدت دارند تا سقف یک میلیارد تومان وام می‌دهد. متقاضیان باید حساب خود را تا ۳۶ ماه مسدود کنند و بعد از آن به میزان ۸۰ درصد میزان پول سپرده، وام با نرخ بهره ۲۳ درصد بگیرند.

ترفندهای ساده اما معجزه‌آسا برای درمان موهای سوخته

اگر به راهنمای مراقبت از مو مراجعه کنید، با طیف وسیعی از راهکارهای خانگی و حرفه‌ای مواجه می‌شوید که همگی مدعی هستند می‌توانند به ترمیم موهای سوخته و آسیب‌دیده کمک کنند. اما کدام‌یک از آن‌ها واقعا موثرند؟ در این بخش به تعدادی از راهکارهای مفید که برای انجام آن‌ها باید از آرایشگر یا فرد باتجربه کمک بگیرید، اشاره می‌کنیم.

طرز تهیه ۳ ماسک خانگی که پوستتان را در تابستان از خشکی نجات می دهد

خشکی پوست در هر فصل به یک شکل متفاوت می‌تواند باعث اذیت افراد شود. اما با این ۳ ماسک خانگی برای پوست خشک که در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم، به راحتی می‌توانید پوستتان را هیدراته کنید. ضمن اینکه این ۳ ماسک خانگی برای پوست خشک که معرفی می‌کنیم، هر کدام خواص متفاوتی دارند.