ورزشی

استقلال رنگ آرامش را می‌بیند؟ | آتش‌بس خطیر و جواد

البته که صدرنشینی استقلال در هفته‌های گذشته هم وجود داشت و آبی‌ها توانسته بودند با نکونام از بالانشینان لیگ باشند

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 3652
جمعه 11 اسفند 1402 - 23:57

البته که صدرنشینی استقلال در هفته‌های گذشته هم وجود داشت و آبی‌ها توانسته بودند با نکونام از بالانشینان لیگ باشند اما آنچه حلاوت پیروزی برابر سپاهان را برای هواداران استقلال دو چندان کرد، کاهش تنش‌ها بین کادر فنی و مدیریتی تیم بود تا جایی که بعد از بازی با سپاهان دیگر هیچ مصاحبه‌ای که برد و موفقیت را در کام هواداران تلخ کند، انجام نشد.

موضوعی کاملا عکس با بیشتر بازی‌های خانگی استقلال در لیگ که هر بار آبی‌ها پیروز می‌شدند، پس از بازی شاهد مصاحبه‌هایی از سوی بازیکنان یا کادر فنی در جهت تشریح نارضایتی‌شان از وضعیت مدیریت باشگاه و پرداختی‌ها بودیم اما این از بازی با ملوان دیگر چنین جوی در تیم استقلال دیده نشد.

دو نشست خبری قبل و بعد از بازی با ملوان و دو نشست خبری قبل و بعد از بازی با سپاهان بدون حضور جواد نکونام انجام شد تا سرمربی استقلال کمترین تنشی پیش و پس از بازی‌های حساس تیمش تجربه نکند.

از سوی دیگر از سمت باشگاه استقلال هم دیگر از جوابیه‌ها و مصاحبه‌های پرحاشیه در خطاب به کادر فنی خبری نبود و حاصل آن هم چهار امتیاز از دو بازی دشوار خارج از خانه و در آزادی بود.

البته که درست نیست نتایج به دست آمده را حاصل برقراری آرامش نسبی در فضای تیم بدانیم چه اینکه استقلال در مقاطع اختلافات آتشین بین نکونام و خطیر هم نتایج مثبتی گرفته بود و نمی‌توان این آرامش را نقش اصلی بدانیم اما برکسی پوشیده نیست که وجود یک فضای خالی از حاشیه در اطراف تیم‌هایی چون استقلال و پرسپولیس، اگر شرط کافی موفقیت نباشد، قطعا شرط لازم است.

چه بسا اگر تنش و درگیری بین سرمربی و مدیرعامل بیش از این ادامه می‌یافت، در لحظاتی از فصل نمود پیدا می‌کرد که جبران آن دیگر غیرممکن بود اما حالا به نظر می‌رسد با توجه به سکوت دیکته شده‌ای که شاهد آن هستیم، احتمالا تا پایان فصل دیگر شاهد درگیری‌های لفظی یا پیغام و پسغام بین سرمربی و مدیرعامل و اطرافیان آنها نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *