گوناگون, ورزشی

بازار داغ فروش بلیت دربی | موتور ۱۰۰ تومان!

صد و سومین دیدار تاریخ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیستم از بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 6759
چهارشنبه 23 اسفند 1402 - 16:44

صد و سومین دیدار تاریخ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیستم از بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر ساعت ۲۰ امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند به قضاوت وحید کاظمی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

از ساعات ابتدایی صبح امروز علاقمندان دو تیم مقابل ورزشگاه حضور یافتند تا پس از باز شدن درها روی صندلی‌های خود مستقر شوند. در این فاصله حاشیه‌ها و اتفاقاتی در ورزشگاه رقم خورده است:

بازار سیاه بلیت همچنان رونق خاصی دارد. با توجه به صدرنشینی استقلال بلیت جایگاه طرفداران استقلال به قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میلیون فروخته می‌شد و جایگاه پرسپولیس ۵۰۰ هزار تومان ارزان‌تر یعنی به مبلغ ۲ میلیون تومان به هواداران این تیم فروخته می‌شد.

هواداران دو تیم که از شهرستان‌های مختلف به تهران آمده تا این دیدار را از نزدیک تماشا کنند از بسته بودن پارکینگ‌ها گله داشته و اعتقاد داشتند باید برای کسانی که از شهرستان می آیند در پارکینگ‌ها زودتر باز شود.

شغل جدیدی مقابل درهای ورزشگاه آزادی بوجود آمده است. موتورسوارانی که هواداران پرسپولیس و استقلال را از درهای غربی به شرقی و بالعکس می‌رسانند از هر هواداری ۱۰۰ هزار تومان بابت این مسیر کوتاه دریافت می‌کنند.

با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده هواداران پرسپولیس از در شرقی وارد ورزشگاه خواهند شد و هواداران استقلال از در غربی و بانوان هم چه طرفدار استقلال و چه طرفدار پرسپولیس از ورودی پارکینگ غربی می‌توانند وارد ورزشگاه شوند.

با اینکه اوسمار ویه را در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفته و پرسپولیس به سه امتیازی صدرنشین لیگ یعنی استقلال رسیده اما طرفداران پرسپولیس یحیی گل‌محمدی را تشویق می‌کردند.

برخلاف دربی‌های گذشته که ورودی‌های ورزشگاه زودتر باز می‌شد و هوادارانی که از نقاط دور و نزدیک به استادیوم آمده بودند زودتر بر روی سکوها می‌نشستند این بار پلیس تاکید داشت که رأس ساعت ۱۶ درها باز خواهد شد و زودتر از آن امکانپذیر نخواهد بود.

پلیس حاضر در ورزشگاه به هواداران تاکید می‌کرد که از خرید بلیت تقلبی خودداری کنند چون در صورت مشاهده چنین اتفاقی این هواداران تا پایان نوروز مهمان پلیس خواهند بود و نمی‌توانند به خانه‌هایشان بازگردند.

پلیس با اظهار تأسف از اینکه برخی از هواداران مواد محترقه با خود به ورزشگاه آورده و توسط نیروی انتظامی بازداشت شده اند مرتباً از طرفداران دو طرفه می‌خواست که اگر مواد محترقه همراه خود دارند دور بریزند که تا در ورزشگاه نه حادثه‌ای به وجود نیاید.

با توجه به ترافیک شدید در ورودی‌های غربی و شرقی، پلیس راهنمایی و رانندگی مجبور شد تا زودتر درهای پارکینگ‌ها را باز کند تا ترافیک به اتوبان تهران – کرج کشیده نشود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *