به افسر نیروی انتظامی ۲۰۰ میلیون تومان پیشنهاد دادم اما همه را صورتجلسه کرد

هنگامی که در محاصره نیروهای انتظامی قرارگرفتم، همه بدبختی ها و تلخ‎کامی های زندگی مانند یک فیلم از مقابل چشمانم عبور کرد. در این شرایط بود که با اشاره پسر پولداری که با او ارتباط داشتم، پیشنهاد رشوه 200میلیون تومانی را به ماموران انتظامی دادم تا… .
به افسر نیروی انتظامی ۲۰۰ میلیون تومان پیشنهاد دادم اما همه را صورتجلسه کرد
کد خبر : 815
شنبه 1 مهر 1402 - 13:10
568 بازدید

زن ۳۰ ساله که به اتهام حمل و توزیع مواد مخدر صنعتی دستگیر شده بود، با بیان این مطلب درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: ۱۴ساله بودم که پدر و مادرم از یکدیگر جدا شدند؛ چراکه مادرم به مصرف مواد مخدر صنعتی آلوده شده بود و پدرم نمی‎توانست این وضعیت را تحمل کند.آن ها مدام با یکدیگر درگیر بودند و مادرم نیز حاضر نبود اعتیادش را ترک کند. بعد از این ماجرا خواهر بزرگ‎ترم نزد پدرم ماند ولی من که دختری نوجوان بودم و دلم به حال مادرم می سوخت، به همراه او رفتم. مادرم اتاقی را در حاشیه شهر اجاره کرد و این گونه من هم که بساط استعمال مواد مخدر را برایش فراهم می‎کردم آرام آرام به مصرف این ماده افیونی روی آوردم؛ اما با کمک مراکز امدادی و خیریه‎ای به تحصیل ادامه دادم تا این که در سال آخر دبیرستان با پسر جوانی ازدواج کردم که او نیز مواد مخدر سنتی مصرف می کرد اما «تورج» بیماری حادکلیوی داشت به طوری که برای تامین مخارج درمان و هزینه های اعتیادمان مجبور به خرده‎فروشی مواد مخدر شدیم. درهمین روزها بود که دخترم به دنیا آمد ولی آن‎قدر درگیر مشکلات زندگی و خرید و فروش مواد افیونی بودم که هیچ توجهی به «الهام» نداشتم؛ درواقع او از مهر و عاطفه مادری بی بهره بود. با وجود این ۵سال قبل شوهرم به دلیل عوارض ناشی از بیماری اش جان سپرد و این گونه دخترم همان اندک محبت پدری را هم از دست داد. وقتی مراسم چهلم مرگ همسرم برگزارشد، خانواده تورج نیز «الهام»را نزد خودشان بردند چرا که من غرق در مواد افیونی بودم و نمی توانستم از او مراقبت کنم. ازسوی دیگر به ناچار خرده فروشی مواد مخدر را ادامه می دادم تا هزینه های سنگین اعتیادم تامین شود.خلاصه روزگارم به همین ترتیب سپری می شد تا این که ۶ماه قبل با «بیژن» آشنا شدم. او جوانی پولدار و تک پسر بود که خودروی خارجی و خانه مجردی داشت.
این آشنایی به ارتباط پنهانی بین من و او انجامید و ازآن روز به بعد بیشتر اوقات در منزل بیژن پای بساط شیشه و کریستال می نشستیم. من هم که با پول های بیژن مواد مخدر صنعتی بیشتری می خریدم خیلی خوشحال بودم تا این که شب هنگام و درحالی که مواد مخدر صنعتی و سنتی زیادی به همراه داشتم، سوار خودروی بیژن شدم ولی ناگهان ماموران انتظامی از راه رسیدند و ما را از داخل خودرو پیاده کردند؛ سپس در بازرسی از داخل خودرو همه مواد مخدر کشف شد. دراین شرایط من که زندگی ام را برباد رفته می دیدم، با اشاره و اصرار بیژن ۲۰۰میلیون تومان به افسر نیروی انتظامی پیشنهاد دادم تا در قبال گرفتن این مبلغ ما را آزاد کند اما او به بهانه این که باید درجای خلوتی صحبت کنیم، ما را به کلانتری آورد و همه ماجرا را صورتجلسه کرد. حالا هم بیژن در بازداشتگاه است و من می دانم با این محموله سنگین مواد مخدر صنعتی و سنتی چه مجازات سنگینی انتظارم را می کشد. با وجود این، دلم برای دخترم به شدت تنگ شده است. از طرف دیگر خانواده تورج اگر در جریان مجازات سنگین من قرار بگیرند، دیگر هیچ گاه اجازه نخواهند داد دخترم را ببینم و … .
این زن ۳۰ساله در حالی با دستور سرگرد جعفر عامری(رئیس کلانتری آبکوه)به مراجع قضایی معرفی شد که تحقیقات پلیس برای ردیابی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این پرونده ادامه یافت.
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

ارسال نظر شما
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

وحید جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱

باسلام درودبرشرف مامور

فاطمه جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸

زنده سر بلند باد ایران و نیروهای زحمت کش خسته نباشد لبیک یا خامنه ای