خبر مهم درباره رتبه بندی معلمان | تمدید زمان شرکت در نظر سنجی ویژه مشمولین قانون رتبه‌ بندی

یکی از دغدغه‌های معلمان در ماه‌های اخیر تعیین تکلیف آئین نامه رتبه‌بندی معلمان بود؛ موضوعی که وزارت آموزش و پرورش آن را منوط به شرکت هر چه بیشتر معلمان در ارزیابی وضعیت اجرای آن کرده است. رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش هفته جاری در خصوص اصلاح آئین نامه رتبه‌بندی معلمان گفت: کار اصلاح

خبر مهم درباره رتبه بندی معلمان | تمدید زمان شرکت در نظر سنجی ویژه مشمولین قانون رتبه‌ بندی
کد خبر : 804
چهارشنبه 29 شهریور 1402 - 13:01
66 بازدید

یکی از دغدغه‌های معلمان در ماه‌های اخیر تعیین تکلیف آئین نامه رتبه‌بندی معلمان بود؛ موضوعی که وزارت آموزش و پرورش آن را منوط به شرکت هر چه بیشتر معلمان در ارزیابی وضعیت اجرای آن کرده است.

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش هفته جاری در خصوص اصلاح آئین نامه رتبه‌بندی معلمان گفت: کار اصلاح شروع شده و در حال نظرسنجی از معلمان هستیم تا مقدمه‌ای بر تدوین آئین‌نامه نهایی باشد.

صحرایی با بیان اینکه نمی‌توانیم زمانی را برای اتمام اصلاح رتبه بندی اعلام کنیم؛ اظهار داشت: روند اصلاح بستگی به حجم مشارکت معلمان دارد. باید مشارکت به قدری بالا باشد که بتوان به داده‌های نظر سنجی اتکا کرد.

حال وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ضمن درخواست مجدد از فرهنگیان برای شرکت در این ارزیابی، زمان شرکت در این نظرسنجی را تمدید کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اجرای قانون رتبه بندی معلمان و در راستای صیانت از حقوق همکاران و تکریم معلمان، پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با همکاری معاونت حقوقی و امور مجلس در جهت بهبود و اصلاح معایب و ایرادات و ارتقا رتبه‌بندی، اقدام به ارزیابی وضعیت اجرای رتبه بندی از منظر مشمولین قانون رتبه‌بندی کرده است.

معلمان می‌توانند برای مشارکت در این امر، تا ۵ مهرماه ۱۴۰۲ به لینک https://nazar.medu.ir/take-survey/SURlm ۴ kvchm ۵ sd مراجعه کرده و نظرات و دیدگاه‌های خود را در جهت افزایش کیفی فرآیند تعلیم و تربیت، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان، استقرار نظام پرداخت‌ها بر اساس تخصص و شایستگی‌ها، تقویت انگیزه و رضایتمندی شغلی و ارتقای تعهد و تقویت هویت حرفه‌ای ابراز نمایند.

ارسال نظر شما
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

علی کرا دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳

معلوم نیست کدووم بیشعوری اومده امتیاز بندی ها رو نوشته…مجرد امتیاز داره ،با سه تا بچه امایاز داره ….ولی کسی که دوتا بچه داره امتیازی نداره

منصوره علی زاده شاه رکی جمعه , ۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳

باسلام
در مهرماه ۱۴۰۲باز نشسته شدم هنوز جواب اعتراض رتبه بندیم نیامده خواهشاً هر چه زودتر رسیدگی انجام شود
با سپاس