جامعه, گوناگون

خبر مهم | سربازان ۴ روز مرخصی تشویقی می‌گیرند

فرمانده انتظامی کل کشور اعلام کرد: به منظور برقراری نظم و انضباط انتخابات از تمامی پرسنل اعم از نیرو‌های کادر

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 3863
شنبه 12 اسفند 1402 - 15:25

فرمانده انتظامی کل کشور اعلام کرد: به منظور برقراری نظم و انضباط انتخابات از تمامی پرسنل اعم از نیرو‌های کادر و نیرو‌های وظیفه استفاده می‌کند. به همین منظور بنا است تا به سربازانی که در ماموریت انتخابات با نیرو‌های کادر همکاری می‌کنند چهار روز مرخصی تشویقی داه شود.

سردار احمدرضا رادان در این باره اظهار کرد: وظایف انتظامی در مورد انتخابات با حضور سربازان و تمام پرسنل از مرز تا مرکز در تمام رده‌های پلیس تخصصی انجام می‌شود و در این میان سربازان ما حضور بسیار پر رنگ و نقش مهمی برعهده دارند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه وظیفه تامین امنیت انتخابات بر عهده پلیس است، گفت: ما با هم، هم قسم شدیم که در روز سرنوشتی که مردم در پای صندوق‌های رای قرار می‌گیرند، تا پای جان امنیت را برقرار کنیم. شاید در این مسیر خواب از چشمان ما گرفته شود، اما با نیت قربت الی الله وارد این مسیر شده‌ایم.

وی افزود: انتظامی کل کشور به منظور برقراری نظم و انضباط انتخابات از تمامی پرسنل اعم از نیرو‌های کادر و نیرو‌های وظیفه استفاده می‌کند. به همین منظور بنا است تا به سربازانی که در ماموریت انتخابات با نیرو‌های کادر همکاری می‌کنند چهار روز مرخصی تشویقی داه شود.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رادان در پایان گفت: در واقع این چهار روز تشویقی به پاس قدردانی و تشکر از زحمات این سربازان در فرایند برگزاری هرچه بهتر انتخابات است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *