گوناگون, ورزشی

روزهای سخت سردار | حرکت عجیب ده‌روسی علیه آزمون !

سردار آزمون پس از اینکه برای نخستین بار در دوران حضورش در رم با نظر دنیله ده‌روسی در دیدار هفته بیست

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 6192
دوشنبه 21 اسفند 1402 - 23:45

سردار آزمون پس از اینکه برای نخستین بار در دوران حضورش در رم با نظر دنیله ده‌روسی در دیدار هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا مقابل تورینو در ترکیب قرار گرفت و در حالی که ۶۵ دقیقه بازی کرد و تیمش به برتری رسید، شرایط عجیبی را برای سومین بازی پیاپی پشت سر گذاشت و در دو مسابقه به طور کامل نیمکت نشین بود.

تیم فوتبال آ اس رم در شرایطی از ساعت ۲۳:۱۵ یکشنبه شب در استادیوم آرتمیو فرانکی به مصاف فیورنتینا رده هشتمی رفت و دیدارش در هفته بیست و هشتم سری آ ایتالیا را برگزار کرد و در لحظات پایانی به تساوی ۲ بر ۲ رسید که سردار آزمون را علی‌رغم نیاز مبرم برای کسب پیروزی و گلزنی در بازی نداشت.

جالوروسی در شبی که توانست در دقیقه ۵+۹۰ و ثانیه‌های پایانی به گل تساوی در زمین فیورنتینا دست پیدا کند، سردار آزمون را جزو چهار بازیکن تعویضی خود نداشت و ستاره ایرانی رم برای دومین بازی پیاپی در سری آ ایتالیا نیمکت‌نشینی را تجربه کرد.

سردار آزمون که سه شب قبل از این دیدار و در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل برایتون انگلیس حضور کوتاه مدت از دقیقه ۸۸ در زمین داشت، بازهم در رقابت‌های سری آ ایتالیا به میدان نرفت و در شب تساوی تیمش مقابل فیورنتینا از روی نیمکت نظاره‌گر بازی تیمش بود.

ستاره ایرانی رم با وجود اینکه تیمش نیاز جدی به گلزنی در لحظات پایانی داشت و از سوی دیگر روملو لوکاکو، پائولو دیبالا و استفان الشراوی موفق به باز کردن دروازه فیورنتینا نشدند، با تصمیم عجیب دنیله ده‌روسی به طور کامل نیمکت نشین بود و برای دومین هفته پیاپی در سری آ ایتالیا شرایط غیر منتظره‌ای را تجربه کرد.

سردار آزمون که در ۱۶ مسابقه این فصل سری آ ایتالیا به میدان رفته و دو گل به ثمر رسانده و در جام حذفی هم یک پاس گل داده، همواره در زمان حضورش در زمین تاثیرگذار ظاهر شده ولی بازهم ده‌روسی به او اعتماد نکرد و این مهاجم ایرانی مقابل فیورنتینا نیمکت نشین بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *