تیتر یک

فال روزانه ۱۱ اسفند ماه

فال روزانه متولدین فروردین فروردین ماهی عزیز… حجم زیاد کارهایی که در مدت اخیر بر عهده داشته‌اید تاثیری بر روند

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 3564
جمعه 11 اسفند 1402 - 8:00

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز… حجم زیاد کارهایی که در مدت اخیر بر عهده داشته‌اید تاثیری بر روند انجام کار شما نداشته است. به همان نسبت قبول مسپولیت کرده‌اید، توانسته‌اید بر وظایف خود نیز پایبند باشید و آن‌ها را انجام دهید. خستگی از چهره‌تان کامل مشخص است. بهتر است ساعاتی را امروز به استراحت بپردازید تا با تجدید انرژی با قدرت به کارتان ادامه دهید. حتی اگر امروز توانستید زودتر به خانه رفته و کامل استراحت کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز… هیچوقت از روی ظاهر، کسی را قضاوت نکنید، مخصوصا در مسائل عاطفی مثل ازدواج کردن. شریک زندگی یا دوست خود را بهتر است که از طریق صحبت کردن و یافتن مشترکات پیدا کنید. از افراد بی قید و بند دوری کنید. اینجور افراد شاید در نگاه اول روشنفکر به نظر بیایند ولی ارتباط با آنان می‌تواند مشکلات زیادی را اول برای خودشان و بعد برای شما بوجود آورد.

فال روزانه متولدین خرداد

خردادماهی عزیز… امروز روند اداری و مسائل مالی که پیچیده شده کلافه تان کرده است اما یکی از نزدیکان کمکتان می‌کند تا به این روند سرعت ببخشد.  کمک او را بپذیرید زیرا از نتیجه اش راضی خواهید بود. امروز ذهن سرشاری دارید پس با بدست آوردن اطلاعات و مهارت های جدید آینده خود را پیشرفت دهید. از وقتتان نهایت استفاده را ببرید تا پایان روز با آرامش و راحتی به خواب روید.

فال روزانه متولدین تیر

تیرماهی عزیز… یک تغییر مهم در محیط کار پیش روی شماست. این تغییر باعث به وجود آمدن یک حرکت رو به جلو و پیشرفت چشمگیر می‌شود. این امکان دارد که در ابتدای مسیر سختی و دشواری پیش روی شما باشد چراکه تطابق با محیط جدید کمی سخت است. اما مهمترین دستاورد شما امنیت شغلی است. مراقب باشید تا از این فرصت‌ها بهترین استفاده را بکنید، چراکه شانس فقط یکبار در می‌زند و اگر از آن استفاده نکنید، این امکان دارد که مدت‌ها شاهد تغییری در زندگی خود نباشید.

فال روزانه متولدین مرداد

مردادماهی عزیز… امروز بهتر است به مطالعه کتاب‌ها و مجله‌های علمی مشغول شوید، چراکه اطلاعات مفیدی در آن‌ها وجود خواهند داشت. پس از یادگیری این اطلاعات، علاقه دارید آموزه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. امروز ذهن شما قدرت زیادی برای دریافت و ذخیره اطلاعات دارد، و حافظه بلند مدت شما بهترین عملکرد خود را به نمایش خواهد گذاشت. بنابراین چیز‌هایی که یاد می‌گیرید برای مدت‌ها در ذهن باقی خواهد ماند. از طرف دیگر، امروز احساسات شما برای دوستان، آشنایان و به خصوص خانواده بیشتر شده است، بنابراین وقت بیشتری را در کنار آن‌ها داشته باشید. توصیه می‌کنیم ترتیب یک مهمانی کوچک را برای آن‌ها دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز… امروز تماس و یا ایمیل غافل گیر کننده ای از جانب یکی از دوستانی که برای مدتی از او بی خبر بوده‌اید دریافت خواهید کرد. به احتمال زیاد شما به فکر این آشنای قدیمی خود بوده و از این که از حال او با خبر می‌شوید خوشحال خواهید شد. تغییراتی در وضعیت حرفه ای این دوست شما ایجاد شده اند که می‌توانند فرصت‌های تازه‌ای را برای شما نیز به همراه داشته باشند. آنچه دوستتان را می گوید بشنوید و راجع به آن فکر کنید، اما پیش از تصمیم گیری در مورد آن کمی صبر کنید. امروز ممکن است وسوسه شوید چیز گران قیمتی که برای مدتی ذهن‌تان را به خود مشغول کرده بوده است را بخرید، اما قبل از خرید ببینید آیا چند روز بعد هم از خرید خود راضی خواهید بود؟!

فال روزانه متولدین مهر

مهرماهی عزیز… شما غرایز انسان دوستانه بسیار قدرتمندی دارید و خیلی بیشتر از بسیاری از اطرافیانتان به همنوعان خود اهمیت می‌دهید و با دیگران احساس همدردی می‌کنید. به همین دلیل هم می‌توانید در مشاغلی که در زمینه ارائه خدمات وکمک کردن به دیگران هستند بسیار موفق باشید. اگر این اواخر احساس می‌کنید از کاری که انجام می‌دهید راضی نیستید دلیل اصلی این عدم رضایت و موفقیت شما می‌تواند ریشه در همین موضوع داشته باشد. شاید بهتر باشد به تغییر حرفه خود فکر کنید و به کارهایی بپردازید که با روحیه تان سازگاری بیشتری دارند. شاید امروز وقت نداشته باشید عشق‌تان را ببینید، اما حداقل سعی کنید از طریق پیامک و تماس تلفنی ارتباط خود را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی عزیز… امروز از آن روزهایی است که باید ماسکی که هر از گاهی به چشم می‌زنید را بردارید و کاملا خودتان باشید. دلیلی ندارد که برای هماهنگ بودن با شرایط اطراف تان شخصیت خود را عوض کنید. شما ذاتا فرد اجتماعی هستید پس از این که دیگران روی واقعی تان را ببینند، نهراسید. البته قبل از بیان ایده ای که در سر دارید به خوبی در مورد آن تحقیق کنید تا اطلاعاتی که می‌دهید کامل و دیگران بهانه ای برای انتقاد به شما نداشته باشند. اعتماد به نفس بالا کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

فال روزانه متولدین آذر

آذرماهی عزیز… شما هیچ چیزی را از دست نخواهید داد، حالا دیگر وقت آن رسیده است که دست از عادت ها و عقاید قدیمیتان که هیچ اثری جز محدود کردن شما در زندگیتان ندارند را کنار بگذارید و راه را برای رشد خود باز کنید. با این حال شما دچار شک و تردید شده‌اید و دستتان می لرزد. احتمال بدترین نتیجه را هم که در نظر بگیرید خواهید دید چیزی را از دست نخواهید داد! شاید مجبور شوید در بحث های مهمی در مورد مسائلی مانند مسئولیت نگهداری از یکی از بستگان سالمند خود و یا کمک به تحصیل یکی از جوانان خانواده شرکت کنید. حتی اگر زیاد دلتان نمی‌خواهد هم بهتر است کمی برای حل این مشکلات خانوادگی وقت بگذارید تا بعدا بتوانید آزادی خود را به دست بیاورید.

فال روزانه متولدین دی

دی ماهی عزیز… امروز امیال و خواسته های شما از جایی در اعماق وجودتان ریشه می گیرند و همین باعث می‌شود هر کاری که می‌کنید را خیلی جدی بگیرید. با این حال ممکن است آنقدر هیجان زده باشید که قضاوتی اشتباه در رابطه با میزان تلاش و تعهد مورد نیاز برای رسیدن به خواسته هایتان داشته باشید. خوشبختانه شرایط کیهانی فعلی شما را قادر می سازد تا قبل از تصمیم گیری تمامی گزینه‌های پیش رویتان را به دقت در نظر گرفته و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. یادتان باشد همان طور که ونسان ونگوگ گفته است:« کارهای بزرگ به یک باره انجام نمی شوند، بلکه با مجموعه ای از چیزها و کارهای کوچکی که در کنار هم قرار می گیرند به وجود می‌آیند».

فال روزانه متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز… اگر بخواهید تمام مسائل پیچیده امروز را حل کنید تنها سر خودتان را به درد خواهید آورد. کارهای بسیار زیادی هستند که باید به تنهایی از پس انجام آنها بربیایید، پس تا جایی که برایتان ممکن است خودتان را از دردسر دور نگه دارید. اگر بخواهید گره ها را باز کنید تنها نتیجه‌این خواهد بود که گره دیگری به وجود بیاورید، پس فعلا دست به چیزی نزنیدو بگذارید اوضاع همین طوری که هست باقی بماند. خوشبختانه امروز شما نگاه مثبتی به زندگی و دنیای اطرافتان دارید و در عین حال نگاه عمل گرایانه خود را نیز به امور حفظ کرده‌اید، ترکیب این دو می‌تواند به شما کمک کند نتایج بسیار خوبی به دست بیاورید، پس بیشترین بهره را از این موقعیت ببرید.

فال روزانه متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز… امروز از آن روزهایی است که شما بسیار احساساتی شده‌اید. در برخورد با دیگران واکنش‌های احساسی و افراطی نشان می‌دهید که ممکن است باعث دلخوری اطرافیانتان گردد. از گرفتن تصمیماتی که می‌تواند عواقبی طولانی مدت در پی داشته باشد بپرهیزید زیرا احساسات و وضعیت فعلی شما چندان پایدار نیست. امروز عشق‌تان رفتاری همراه با عشق و مهربانی با شما داشته که برایتان بسیار لذت بخش است و فرصتی فوق العاده برای این خواهد بود که مشکلات موجود را کنار گذاشته و شکافی که بین شما به وجود آمده بوده است را از بین ببرید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *