جامعه

مرد جوان ۷۰ میلیارد از همسرش دزدید و آماده طلاق شد

به گزارش سایت جنایی، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، گفت: با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شمال تهران،

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 748
چهارشنبه 22 شهریور 1402 - 15:43

به گزارش سایت جنایی، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، گفت: با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در نخستین گام راهی خانه موردنظر شدند و با انجام تحقیقات میدانی پی بردند. سارق هنگامی که هیچکس در داخل خانه نبوده با کلید وارد شده است. طلاجات، ۳ عدد لپ تاپ، ۶۰۰ یورو، دسته چک، مدارک شناسایی همسر صاحبخانه را به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد ریال به سرقت رفته برده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با تحقیقات محلی متوجه شدند همسایه‌ها صاحبخانه را حوالی ظهر هنگامی که قرار بوده سرکار باشد. در ساختمان دیده‌اند که قصد داشته به صورت پنهانی وارد خانه خود شود.
این مقام ارشد انتظامی گفت: کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در ادامه با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، متوجه شدند مقدار زیادی پول از یک طلافروشی به حساب مرد جوان آمده و همسر وی از واریز این پول اطلاعی ندارد. این همین موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت.
سردار کارآگاه ولی پور گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی تنها متهم پرونده را دستگیر و برای تحقیقات ابتدایی به پایگاه یکم پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی افزود: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی ابتدا منکر جرم خود بود و اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود به سرقت اموال همسرش به دلیل انتقام گیری از وی و خانواده‌اش اعتراف و عنوان کرد به دلیل اینکه قصد داشتند طلاق بگیرند این اعمال مجرمانه را انجام داده است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *