اخبار ویژه, گوناگون, ورزشی

مهناز ذکایی به انتشار تصویرش واکنش نشان داد

مهناز ذکایی گفت: همه حق دارند طرفدار یک تیم باشند اما هیچکس آبرو اعتبارش را خرج تیمی نخواهد کرد. شب

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 6060
یکشنبه 20 اسفند 1402 - 18:16

مهناز ذکایی گفت: همه حق دارند طرفدار یک تیم باشند اما هیچکس آبرو اعتبارش را خرج تیمی نخواهد کرد.

شب گذشته تصویری از مهناز ذکایی منتشر شد که او در جریان دیدار پرسپولیس – کاشیما در سال ۹۷ در استادیوم حضور دارد و با سر داشتن کلاه هواداری این تیم در حال تشویق پرسپولیس است. انتشار همین عکس جنجالی کافی بود که صبح امروز یک داور ازبکی جایگزین مهناز ذکایی برای قضاوت در داربی ۱۰۳ شود.

اگرچه شب گذشته به ابعاد مختلف این ماجرا پرداخته شد اما صبح امروز مصاحبه‌ای کوتاه از این داور بین‌المللی زنان منتشر شد که مدعی شده «این عکس از طریق جامعه فوتبال به بیرون درز پیدا کرده است».

او در مصاحبه‌ای جدید در این خصوص گفت: من و سایر داوران خانم، چهره شناخته‌ شده‌ای نداریم که مردم این عکس را منتشر کرده باشند. منظورم همین بود که احتمالا این عکس از داخل جامعه فوتبال به بیرون درز پیدا کرده است، همین. نه قصد توهین داشتم و نه خدایی نکرده به کسی تهمت زدم. صرفا برداشت خودم را گفتم.

ذکایی در خصوص تصویر منتشر شده گفت: سال ۹۷ وقتی قرار شد بعضی از زنان جامعه فوتبال مجوز حضور در استادیوم را داشته باشند؛ همه ما خوشحال شدیم. این اولین‌بار بود که چنین امکانی میسر می‌شد و معلوم نبود دوباره تکرار خواهد شد یا خیر. اگر آن مسابقه، مربوط به استقلال با یک تیم خارجی بود، احتمالا کلاه آبی به سر می‌گذاشتم و به دنبال تجربه کردن این لذت ممنوعه بودم. ضمن اینکه همه حق دارند طرفدار یک تیم باشند اما چه کسی آبرو و اعتبار خودش را در حمایت از یک تیم صرف می‌کند؟

او ادامه داد: روزی که نام مهسا قربانی رسما به عنوان داور داربی اعلام شد، برای او بسیار خوشحال شدم و حتی یک ویدیو برای شما ارسال کردیم و به مهسا به عنوان نماینده جامعه داوری زنان تبریک گفتم. وقتی مهسا در داربی حضور دارد این موفقیت برای همه جامعه داوری زنان است. برای او در این مسابقه حساس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین روز داوری‌اش را تجربه کند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *