اخبار ویژه, جامعه

یک سرباز وظیفه توسط قاچاقچیان مواد مخدر در کرمان به شهادت رسید

فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری ماموران یگان تکاوری رودبار جنوب با اشرار مسلح و به هلاکت رسیدن یک نفراز

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 6877
پنجشنبه 24 اسفند 1402 - 13:01

فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری ماموران یگان تکاوری رودبار جنوب با اشرار مسلح و به هلاکت رسیدن یک نفراز اشرار سابقه‌دار خبر داد و افزود: در این درگیری سرباز وظیفه «یونس محمدی» به شهادت رسید.

سردار ناصر فرشید ظهر امروز ۲۴ اسفندماه در تشریح این خبر اظهار کرد: صبح امروز ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ زهکلوت در شهرستان جازموریان در جنوب کرمان هنگام پایش خودروهای عبوری در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و دستور ایست دادند.

وی افزود: پس از دستور ایست ماموران یگان تکاوری، سرنشینان خودرو اقدام به تیراندازی کرده و طی این درگیری سرباز وظیفه «یونس محمدی» به شهادت رسید و سرباز وظیفه امیدرضا دستجردی از ناحیه دست و پهلو مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در این درگیری یکی اشرار سابقه دار به هلاکت رسید و یکی دیگر از اشرار دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: ماموران جان بر کف پلیس تمام توان خود را برای حفظ امنیت و آرامش مردم فدا خواهند کرد.

وی با اشاره به سابقه شرارت و ناامنی، گروگانگیری و حمل مسلحانه مواد مخدر شرور به هلاکت رسیده در منطقه جنوب شرق کشور بیان کرد: دو قبضه سلاح جنگی کلاشنیکف و مقادیری مهمات از اشرار کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید یونس محمدی و با اشاره به این که حال همرزم مصدوم بستری در بیمارستان مساعد است، گفت: زمان و مکان تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *