ورزشی

تسویه حساب وینی با مستایا | داور ۲ امتیاز را از رئال گرفت!

بازی در دقایق ابتدایی با درگیری‌ و برخوردهای زیادی همراه بود. حواشی و جنجال‌های این دو تیم خارج از زمین

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 4046
یکشنبه 13 اسفند 1402 - 2:04

بازی در دقایق ابتدایی با درگیری‌ و برخوردهای زیادی همراه بود. حواشی و جنجال‌های این دو تیم خارج از زمین به داخل بازی هم ورود کرده بود و در ۱۵ دقیقه اول بازی شاهد بازی خشن هر دو تیم و برخوردهای زیادی بودیم.

در دقیقه ۱۷ سانتر کارواخال با ضربه سر کاماوینگا همراه بود اما توپ مستقیماً به سمت دروازه‌بان والنسیا رفت.

در ادامه بازی دوباره در میانه‌های میدان سپری شد تا اینکه در دقیقه ۲۷ روی اشتباه فده والورده والنسیا صاحب توپ شد. پرز سانتر ارسالی را در سمت چپ دریافت کرد و ضربه بی‌دقت او به شکل اتفاقی به سر هوگو دورو خورد و وارد دروازه لونین شد.

سه دقیقه بعد پاس به عقب اشتباه کارواخال به سمت لونین، به یارمچوک رسید. او دروازه‌بان اوکراینی رئال را دریبل زد و دروازه‌ خالی را باز کرد.

رئال پس از این دو گل هجومی‌تر شد. در دقیقه ۴۱ ضربه از راه دور والورده با واکنش خوب دروازه‌بان حریف مواجه شد.

بالاخره در پنجمین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه اول تلاش‌های رئال جواب داد و آنها موفق به زدن گل اول شدند. جایی که ارسال کارواخال از سمت راست با دخالت رودریگو به وینیسیوس رسید و او موفق شد دروازه را باز کند تا رئال با یک گل زده به رختکن برود.

در نیمه دوم تیم کارلو آنچلوتی سراپا حمله شد‌. در دقیقه ۵۴ بلینگام به شکلی عالی وارد محوطه جریمه والنسیا شد. او با یک سر توپ تماشایی دفاع حریف را از مقابل برداشت اما ضربه‌اش را مامارداشویلی به زیبایی دفع کرد.

شش دقیقه بعد والنسیا پاسخ این حمله را داد اما لونین با سیوی عالی ضربه دورو از داخل محوطه جریمه را دفع کرد و مانع رقم خوردن گل سوم شد.

در ادامه والنسیا عقب‌تر رفت تا دقایق باقیمانده را از سه امتیازش دفاع کند. در دقیقه ۷۱ ضربه بیرون پای زیبای براهیم دیاز از لبه محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پنج دقیقه بعد سانتر فوق‌العاده براهیم دیاز از سمت راست از همه گذشت و در مقابل دروازه به وینیسیوس رسید و این وینگر برزیلی دروازه خالی را با ضربه سر باز کرد.

در دقایق باقیمانده از بازی با اینکه رئالی‌ها صاحب توپ و میدان بودند اما موقعیت جدی دیگری خلق نکردند. تنها اتفاق مهم بازی در وقت‌های قانونی مصدومیت دردناک مختار دیاخابی، ستاره والنسیا بود. در دقیقه ۲+۹۰ داور پس از برخورد ناچو فرناندز و فران گارسیا با هوگو دورو برای والنسیا پنالتی گرفت اما پس از مشورت با کمک داور ویدئویی و بازبینی صحنه آن را رد کرد. او لحظاتی بعد هم سوت پایان بازی را به صدا درآورد و این بازی با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید. حالا مادریدی‌ها در صدر جدول ۶۶ امتیازی شده‌اند و خیرونای ۵۹ امتیازی فرصت پیروزی و کمتر کردن اختلافش با رئال را دارد./ ورزش سه

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *