ورزشی

شب جهنمی در انتظار رئال

همه والنسیا بسیج شده اند تا شنبه شب در مستایا رئال مادرید یکی از تلخ‌ترین شب های تاریخ خود را

Print Friendly, PDF & Email
کد خبر : 3078
چهارشنبه 9 اسفند 1402 - 16:00

همه والنسیا بسیج شده اند تا شنبه شب در مستایا رئال مادرید یکی از تلخ‌ترین شب های تاریخ خود را تجربه کند.

رئال مادرید در ۱۰ سال اخیر تنها سه بار در مستایا برنده شده و به خوبی مشخص است که کسب پیروزی در این ورزشگاه برای رئال چه اندازه دشوار بوده است.شنبه شب کسب برد دشوارتر نیز خواهد بود.

 

 

رئال در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ به سه برد پرگل ۱-۵، ۳-۶ و ۰-۵ برابر والنسیا در مستایا دست یافت ولی پس از آن، همه چیز برای رئالی ها در این ورزشگاه پیچیده شد.

رئال در فصل ۱۴-۲۰۱۳ با کارلو آنچلوتی روی نیمکت توانست ۲-۳ برابر والنسیا برنده شود. گل سوم را خسه در دقیقه ۸۱ زد. یک سال بعد رئال بعد از ۲۴ برد متوالی به مستایا رفت و ۲-۱ باخت تا رکورد خوب تیم با کارلتو خراب شود. با رافا بنیتز روی نیمکت، رئال در مستایا ۲-۲ متوقف شد و سپس دوران زیدان شروع شد. رئال ۵ بار با هدایت زیرو به مستایا رفت، یک بار برد، یک بار متوقف شد و سه بار نیز شکست خورد.

در فصل ۲۲-۲۰۲۱ رئال با کارلتو روی نیمکت توانست با گل های وینیسیوس و بنزما ۱-۲ در مستایا برنده شود و فصل قبل نیز ۱-۰ باخت.

 

 

در طول تاریخ لالیگا، رئال مادرید ۸۸ بار در مستایا به دیدار والنسیا رفته است، با آمار ۲۷ برد، ۲۳ تساوی و ۳۸ باخت، با ۱۲۲ گل زده و ۱۳۴ گل خورده. در واقع، مادریدی ها تنها توانسته اند ۳۰.۶ درصد از بازی ها را ببرند. واقعیتی که نشان دهنده سختی کار رئال برای شکست دادن والنسیا در مستایاست. شنبه چه شبی در انتظار رئال خواهد بود؟

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *